Конкурс «Фарби осені» на порталі «Дитячий світ»

На порталі «Дитячий світ» стартує конкурс на тему «Фарби осені» для школярів та дошкільнят у віці від 4 до 12 років. Конкурс проходить в період з 03 жовтня 2018 р по 30 листопада 2018 р.

Переможцями стають автори 3 (трьох) кращих робіт, які набрали найбільшу кількість голосів.

Приз за I місце - сертифікат у магазин LEGO на 1500 грн.

Приз за II місце - Брендовий рюкзак lifecell з солодощами.

Приз за III місце - набір для малювання.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка, створеного Вашою дитиною на задану тему, збирайте голоси і ставайте переможцем Конкурсу. Конкурсні роботи приймаються до 25 листопада 2018 р. Участь в конкурсі є безкоштовною.

Завдання конкурсу дуже просте. Намалювати малюнок або створити аплікацію, на тему “Фарби осені", з використанням різного матеріалу (фломастери, фарби - акварель, гуаш, олія, акрил; олівці (в тому числі кольорові); воскові крейди; картон; кольоровий папір і ін. ) на форматі паперу А4 розташованому по горизонталі. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманої роботи і викладіть роботу на сайті ds.lifecell.ua в розділ «Конкурс». Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів, і ви зможете поборотися за призові місця.


            


Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами та учасниками конкурсу, шляхом голосування в період з 03 жовтня 2018 року по 30 листопада 2018 року. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати вподобану роботу і натиснути кнопку "Віддати голос". У голосуванні можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники конкурсу. Проголосувати можливо необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Конкурсу не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Читай докладніше в Правилах участі.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту