Вигравай квитки y кiно та сувеніри з символікою фільму «AЛЬФА» з «Захисти мобільний»

Ця історія розпочалася 20 тисяч років тому, коли людина намагалась вижити під час останнього Льодовикового Періоду. https://youtu.be/DYMRYt2JQY8


Акція від Захисти мобільний: тільки з 10.08.2018 по 17.08.2018 включно


Отримайте можливість стати володарем однієї з 5 пар квитків на фільм, USB-флеш-накопи́чувача, футболки або термочашки з символікою фільму «AЛЬФА»!


Для участі достатньо активувати послугу «Захисти мобільний» «Стандарт+» комбінацією *691*2# протягом періоду дії акції.

• В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.

• Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 10.08.2018 по 17.08.2018 року включно (далі – Строк дії Акції).

• Абоненту достатньо замовити послугу «Захисти мобільний» «Стандарт+» протягом Строку дії Акції, набравши комбінацію *691*2# .

• Абонент, який успішно активує послугу «Захисти мобільний» «Стандарт+», автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші однієї з 5 пар квитків на фільм «АЛЬФА» , USB-флеш-накопи́чувача, футболки або термочашки з символікою фільму. Усього 10 переможців в Акції.

• Сервіс «Захисти мобільний» захищає Ваш телефон та інформацію, яка на ньому збережена, дозволяє заблокувати телефон та визначити його геолокацію у випадку втрати чи крадіжки. Деталі Ви можете переглянути тут.

• Вартість послуги «Захисти мобільний» пакет "Стандарт+" складає 7 гривень на тиждень. Послуга замовляється на необмежений строк та продовжується автоматично кожні 7 днів за 7 грн за наявності коштів на рахунку. У разі, якщо на рахунку абонента немає достатньої суми коштів для продовження послуги, доступ до контенту буде наданий на 1 день за 0,71 грн.

• Для деактивації Послуги «Захисти мобільний» достатньо набрати комбінацію *112# та за допомогою екранних підказок відключити послугу.

• Переможці визначаються випадковою комп’ютерною вибіркою 18 липня 2018 року.

• У разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх користувачів послуги «Захисти мобільний», котрі здійснили акційну підписку на пакет "Стандарт+" протягом Строку дії Акції.


Тариф наведено у гривнях з урахуванням усіх податків.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту