Конкурс малюнка на порталі "Дитячий світ"

На порталі «Дитячий світ» стартує конкурс дитячих малюнків на тему «Я знаю правила дорожнього руху» для школярів та дошкільнят у віці від 4 до 11 років. Конкурс проходить в період з 01 червня 2018 р по 30 червня 2018 р

Переможцями стають автори 3 (трьох) кращих робіт, які набрали найбільшу кількість голосів.

Приз за I місце - настільна гра "Імаджинаріум. Дитинство".

Приз за II місце - Брендовий рюкзак lifecell з солодощами.

Приз за III місце - набір для малювання.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка, створеного Вашою дитиною на задану тему, збирайте голоси і ставайте переможцем Конкурсу. Конкурсні роботи приймаються до 25 червня 2018 р. Участь в конкурсі є безкоштовною.

Завдання конкурсу дуже просте. Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, створіть на ньому малюнок на тему «Я знаю правила дорожнього руху». Використовуйте будь-які допоміжні інструменти: фломастери, кольорові олівці, фарби, воскові крейди та інші. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого малюнка і викладіть роботу на сайті ds.lifecell.ua в розділ «Конкурс». Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів, і ви зможеш поборотися за призові місця.

Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами та учасниками конкурсу, шляхом голосування в період з 01 червня 2018 року по 30 червня 2018 року. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати вподобану роботу і натиснути кнопку "Віддати голос". У голосуванніможуть брати участь Користувачі порталу та Учасники конкурсу. Проголосувати можливо необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Конкурсу не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Читай докладніше в Правилах участі.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту