Акція «200% літа»Отримуйте вдвічі більше від літа!


Даруємо другий пакет послуг у вашому тарифі.

 • Без додаткової плати
 • Без зайвих зусиль та підключень
 • Користуйтесь у вихідні


Отримайте вдвічі більше цього літа!!!


З 28.05 до 31.08.2020 (включно) оплатіть свій пакет послуг на 4 тижні або на 30 днів (згідно з умовами вашого тарифу) та отримайте додатковий пакет послуг для користування у вихідні та святкові дні.

Отже, у будні дні ви витрачатимете обсяг послуг з вашого звичайного пакету, а у вихідні – з акційного.


Корисні поради:

 • Не чекайте закінчення періоду дії пакету послуг, ставайте учасником акції вже зараз! Замовляйте пакет послуг за своїм тарифом раніше: *700#.
 • Поповнюйте рахунок без комісії тут.

Повні умови

 • Акція із зазначеними умовами діє з 28.05.2020 до 31.08.2020 (включно) на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих та непідконтрольних територій. При цьому, якщо абонент оплатив пакет послуг в кінці строку дії акції, йому надається можливість користуватися додатковим пакетом послуг по вихідних днях до моменту завершення періоду дії останнього оплаченого в період дії акції пакету послуг.
 • В акції беруть участь абоненти, що користуються індивідуальними тарифними планами (передплаченими і контрактними), КРІМ: «Смарт сім’я», Sim2GO (Сім2Гоу), «Шалом», «Шалений рік», «Дзвінки додому», «Амбасадор», SIMKA LTE (Сімка ЛТЄ), «Шалений день», «Єдиний», «Особливий Розмови», «Практичний», «Зручний», «Дзвінки додому», «Екстрений Віртуальний номер BiP».
 • З 28.05.2020 року акція поширюється на абонентів тарифних планів: «Лайфхак», «Лайфхак 2020», «Лайфхак 2019», «Лайфхак Плюс», «Лайфхак PLATINUM», «Лайфхак Контракт», «ХайП», «Інтернет Жара», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «4 Безліміти», «4 Безліміти 2019», «Ґаджет» (Смарт, Планшет, Роутер, Роутер Плюс), «Зроби сам», «ХендМейд», «БОМБА», «Пільговий», «Абсолютна Свобода» (пакети послуг М, L), «Смарт М», «Смарт L», «Дзвінки за кордон», «Гіга Майнінг», «Десятка», «Залізна Двадцятка», «Комфорт», Platinum, «Platinum Контракт».
 • З 11.06.2020 року акція також поширюватиметься на абонентів тарифних планів: Premium Contract, Premium Exclusive Contract, «BiP Жара», «BiP Жара Плюс», «lifecell Сім’я», «4 Безліміти Плюс», «lifecell Друзі», «Хітмейкер», PLATINUM 2019, PLATINUM PLUS, Premium, Premium Exclusive, «Стартова Двадцятка», «Смартфон L 2018», «3G Смартфон ULTRA L», «Все включено+», «3G Смартфон L», «Все включено L», «Все включено Ultra 79», «Зачьотний» (пакет послуг S, M).
 • З 23.07.2020 року акція також поширюватиметься на абонентів тарифних планів: «Просто Лайф», «Смарт Лайф», «Вільний Лайф», «Platinum Life», «Просто Лайф. Регіон», «Смарт Лайф. Регіон», «Вільний Лайф. Регіон», «Platinum Life. Регіон».
 • Вихідними вважаються всі суботи та неділі у період з 28.05.2020 до 30.09.2020, а також 08.06.2020, 29.06.2020, 24.08.2020.
 • Акумулювання інтернет-трафіку у вихідні дні в рамках акції «200% літа» для тарифів «Лайфхак», «Лайфхак 2020», «Лайфхак 2019», «Лайфхак Плюс», «Лайфхак PLATINUM», «Лайфхак Контракт» не передбачається.
 • Акційний пакет послуг надається для користування в Україні та не включає послуги роумінгу (в тому числі BiP Out хвилин) і міжнародні послуги, які можуть бути включені до пакетів послуг деяких тарифних планів.
 • Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.
 • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України Про телекомунікації, змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
 

Запитання та відповіді
 

Як стати учасником?

Дуже просто! Потрібно лише оплатити пакет послуг (на 4 тижні або 30 днів) за тарифним планом, на який поширюється дія акції.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як перевірити залишок акційного пакету послуг?

Наберіть *191#

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Коли можна скористатися додатковим (акційним) пакетом послуг?

Протягом періоду дії акції, у вихідні (субота та неділя) та святкові дні, які випадають на період оплаченого пакету послуг (4 тижні/30 днів).

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Які тарифи діятимуть після закінчення додаткового (акційного) пакету послуг?

Будуть використовуватися послуги зі звичайного пакету послуг нарахованого в межах тарифного плану.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту