Акція від lifecell video

Всесвіт MARVEL ще не бачив битви такого розмаху. Усі супергерої об’єднаються, щоб протистояти наймогутнішому ворогу. Люди тут безсилі, залишається тільки спостерігати з 26 квітня в кіно.

Акція від lifecell video: тільки з 19.04.2018 по 25.04.2018 включно (далі – Строк дії Акції) активуй послугу «lifecell video» пакет «Оптимальний» або «Максимальний» та отримай також можливість стати володарем однієї з 2 футболок або однієї з 3 кепок з символікою фільму "МЕСНИКИ: ВІЙНА НЕСКІНЧЕННОСТІ"!

Для участі в Акції активуй послугу «lifecell video» - набирайте комбінацію *226*2# або *226*3# протягом Строку дії Акції.

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 19.04.2018 по 25.04.2018 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити один з пакетів послуги «lifecell video» «Оптимальний» або «Максимальный» протягом Строку дії Акції, набравши комбінацію *226*2# або *226*3#.
  • Абонент, який успішно активує один з пакетів послуги «lifecell video» «Оптимальний» або «Максимальный», набравши комбінацію *226*2# або *226*3#, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші однієї з 2 футболок або однієї з 3 кепок з символікою фільму "МЕСНИКИ: ВІЙНА НЕСКІНЧЕННОСТІ"! Усього 5 переможців в Акції.
  • Вартість послуги lifecell video пакет "Оптимальный" складає 20 гривень на 7 календарних днів, або 7 грн на день у разі якщо у абонента немає достатньої суми коштів на рахунку для сплати пакету послуг на 7 днів. Вартість послуги lifecell video пакет" Максимальный" складає 60 гривень на 30 календарних днів, або 7 грн на день якщо у абонента немає достатньої суми коштів на рахунку для сплати пакету послуг на 30 днів. Послуга продовжується автоматично кожні 7 або 30 календарних днів відповідно до замовленого пакету, якщо абонент не відмовився від неї
  • Для деактивації Послуги «lifecell video» абонент повинен набрати комбінацію *112# та за допомогою екранних підказок деактивувати послугу.
  • Переможці визначаються випадковою комп’ютерною вибіркою 26 квітня 2018 року.
  • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх користувачів послуги «lifecell video», котрі здійснили акційну підписку на один з пакетів Послуги "Оптимальный" або "Максимальный" протягом Строку дії Акції.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту