Акція «Планета Кіно» для нових користувачів BiP

За умовами акції «Планета Кіно» (далі - Акція) всі нові користувачі мобільного додатку BiP, які в період з 18 квітня по 3 травня 2018 року вперше встановили мобільний додаток BiP перебуваючи на території одного з міст: Київ, Харків, Львів, Одеса, Суми та які відповідають вимогам, встановленим умовами Акції, автоматично отримують безкоштовні промокоди на 50% знижку на придбання квитків в кінотеатри мережі «Планета Кіно».

  • В Акції можуть взяти участь абоненти lifecell, які в період з 18 квітня по 3 травня 2018 року вперше встановлять мобільний додаток BiP та під час першої установки і авторизації в ньому будуть знаходитися в Києві, Харкові, Львові, Одесі чи Сумах (надалі – «Учасник Акції»).
  • В Акції не можуть брати участі абоненти (не є Учасниками Акції), які на момент початку Акції зареєстровані в мережі «Планета Кіно» (тобто є зареєстрованими користувачами додатку «Планета Кіно», або зареєстровані на веб-сайті planetakino.ua та/або є зареєстрованими учасниками Клубу «Планета Кіно»).
  • Після встановлення та активації додатку BiP на номер абонента, що є Учасником Акції, автоматично доставляється повідомлення з 2 (двома) промокодами на 50% знижку на придбання квитків в кінотеатри мережі «Планета Кіно» в технологіях IMAX, 4DX або CINETECH+. Такі Промокоди, отримані після активації і реєстрації в додатку BiP дійсні до 17.05.2018 р. включно.
  • Через 30 днів після установки і авторизації в додатку BiP на номер кожного Учасника Акції, автоматично відправляється повідомлення з ще 2 (двома) промокодами також на 50% знижку на придбання квитків в кінотеатри мережі «Планета Кіно» в технологіях IMAX, 4DX або CINETECH+. Такі промокоди, отримані через 30 днів після установки і авторизації в додатку BiP, дійсні до 15.06.2018 р. включно.
  • Кожен промокод надає Учаснику Акції право придбати один квиток на будь-який сеанс, щодо якого на сайті planetakino.ua є позначка «ціну знижено» в будь-якому кінотеатрі мережі «Планета Кіно» з 50% знижкою від встановленої ціни. Скористатись промокодом та отримати знижку можна при купівлі квитка через сайт «Планета Кіно»: planetakino.ua.
  • Кожен промокод є унікальним і може бути використаний тільки 1 раз.
  • Акція діє з 18.04.2018 по 15.06.2018 року включно на території міст Київ, Харків, Львів, Одеса, Суми.

Організатором Акції є ТОВ «Тріумф медіа груп», яке забезпечує всіх Учасників Акції, що дотримуються Умов Акції, можливістю скористуватись промокодами та отримати відповідну знижку.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту