Акція для користувачів сервісу «Дитячий світ»

З 16 квітня до 16 травня 2018 р. всі користувачі мобільного порталу «Дитячий світ» та кожен абонент, що зареєструється на порталі http://ds.lifecell.ua , в період проведення акції, ГАРАНТОВАНО отримує додаткову знижку у розмірі 100 грн.* на дитячі товари від шопінг-клубу LeBoutique.

Для підключення послуги «Дитячій світ» наберіть *693# або *693*2#.


*Знижка буде рівномірно розподілена в замовленні між товарами, які беруть участь в акції. Мінімальна сума замовлення повинна бути набрана товарами акції на суму 500 грн. Промо-код дійсний до 30 червня 2018 р. включно.

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 16.04.2018 по 16.05.2018 року включно (далі — Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Дитячий світ» протягом Строку дії Акції, набравши *693# або *693*2#.
  • Абонент, який вже є користувачем або який успішно активує Послугу «Дитячий світ», отримує доступ до дитячих мультфільмів, ігор, музики, книг та передач за адресою http://ds.lifecell.ua автоматично вважається учасником Акції та отримує додаткову знижку у розмірі 100 грн.* на дитячі товари від LeBoutique.
  • Перші 2 календарних дні безкоштовно тільки для нових користувачів. Після завершення двох календарних днів вартість послуги буде складатиме – 2 грн. в день (з ПДВ та ПФ).
  • Деактивація: відправити STOP або СТОП на номер 693 або виберіть відповідний пункт в USSD меню *693#.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту