Готуйтесь до 4G!

Готуйтеся до 4G і безкоштовно обміняйте SIM-карту на нову з підтримкою 4G та отримайте 1 ГБ Інтернету*!

lifecell активно готується до запуску 4G в Україні, тому ми запровадили спеціальну акцію, щоб надати Вам можливість користування 4G-зв’язком, як тільки він з’явиться в Україні, або користуватись в роумінгу послугою «LTE РОУМІНГ».


Щоб взяти участь в акції необхідно:

  • відвідати магазин lifecell;
  • надати свою стару SIM-карту для заміни на нову з підтримкою 4G;
  • 1ГБ буде нараховано протягом 48 годин після заміни.

Взяти участь у акції можуть усі абоненти lifecell, які користуються SIM-картою.

Період проведення акції «Готуйтесь до 4G!» : з 10.10.2017 р. до 15.01.2018 р. (включно) по всій території України.

*Мається на увазі нарахування 1ГБ Інтернет трафіку за 0,01 грн, який буде нарахований протягом 48 годин з моменту заміни SIM-карти на нову з підтримкою 4G. Абоненту надається можливість користування нарахованим 1 ГБ Інтернету у межах 30 календарних днів, а саме в день нарахування та протягом наступних 29 календарних днів. Нарахований в рамках акції обсяг інтернет трафіку використовується в першу чергу.

 

запитання та відповіді

 

Коли буде запущений 4G?

На жаль, точні терміни проведення тендеру серед операторів невідомі, але мережа lifecell практично готова до цієї події, і ми будемо раді надати Вам можливість користуватися 4G-зв’язком, як тільки він з’явиться.

 
Якщо я не отримав SMS, то моя картка підтримує 4G?

Якщо Ви користуєтесь lifecell з квітня 2016 року або з цієї дати здійснювали заміну SIM-картки, а Ваша картка – нового дизайну (не червона life:) ), то, найімовірніше, вона підтримує 4G. В іншому разі, ми обов’язково проінформуємо Вас про необхідність заміни додатково.

 
Що таке USIM?

USIM – це розширена модифікація стандарту SIM, адаптована до роботи у високошвидкісних мережах відповідного типу. Як і SIM-карти, вироби формату USIM захищені кодами – PIN та PUC. Карти традиційного формату SIM призначені, перш за все, для забезпечення голосового зв'язку та відправки SMS-повідомлень. USIM-карти створені для людей, що регулярно користуються не лише «класичними» комунікаційними сервісами, а й швидкісним мобільним інтернетом.

 
Які переваги 4G у порівнянні з 3G?

Ця технологія значно потужніша й оперативніша. Вона характеризується вищою швидкістю передачі даних, кращою якістю зв'язку та меншою кількістю затримок. Ці переваги дозволять абонентам 4G користуватися усіма можливостями інтернету, в тому числі грати онлайн-ігри будь-якої складності, а також використовувати мультимедійний контент.

 
Коли 4G-покриття буде розгорнуте по всій території країни?

4G технологія забезпечує більше можливостей для користувачів, проте для її повної реалізації необхідно розгорнути відповідну технічну базу, що потребуватиме певного часу. Як і у випадку з 3G, першими будуть покриті великі міста, а потім мережа буде розгорнута у невеликих населених пунктах.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту