Акція «Екстра 20 ГБ»

ЩЕ Б-І-I-І-ЛЬШЕ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ РОЗВАГ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ!


Гарні новини – акцію продовжено. Підключайтесь до 30.06.2018 року!

До 30.06.2018р. підключайтесь до акції «ЕКСТРА 20 ГБ» та гарантовано отримайте додаткові 20 ГБ для серфінгу в Інтернеті та перегляду улюбленого відео контенту на YouTube, Меgogo, OLL.TV, 1+1 video та Divan.TV!

ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЬ ДО АКЦІЇ «ЕКСТРА 20 ГБ»?


1. Купуйте і активуйте стартовий пакет:

1.png
«Контракт Свобода»
1.png
«Оптимальний контракт»
1.png
Оптимальний Смартфон
1.png
Зачьотний

2. Наберіть короткий код *433#1.png
або дзвоніть 54333311.png


3. Отримайте додатково 20 ГБ Інтернету до свого тарифу на 5 місяців

ІНТЕРНЕТ ТРАФІК 1 МІС. 2 МІС. 3 МІС. 4 МІС. 5 МІС. РАЗОМ
3G+ Інтернет +2 ГБ +2 ГБ +2 ГБ +2 ГБ +2 ГБ
20 ГБ
1.png1.png +2 ГБ +2 ГБ +2 ГБ +2 ГБ +2 ГБ

1Дзвінки безкоштовні для абонентів lifecell. Спосіб підключення тільки для тарифних планів на умові передплати.
Умови:

  • Акція доступна тільки для абонентів тарифних планів «Оптимальний Смартфон», «Контракт Свобода», «Оптимальний Контракт»«Зачьотний».
  • Підключення акції «ЕКСТРА 20 ГБ» діє 15.09.2017 до 30.06.2018 (включно).
  • Для нових абонентів підключення акції безкоштовне протягом 30 днів з моменту активації стартового пакету з тарифними планами «Контракт Свобода»«Оптимальний Контракт».
  • Для існуючих абонентів вартість підключення акції становить 50 грн (з ПДВ та збором до ПФ).
  • Взяти участь в акції можна на адміністративній території України.
  • За умовами акції «ЕКСТРА 20 ГБ» абонентам, що беруть участь у акції, буде надано можливість отримати в межах відповідних пакетів послуг на 30 днів вищенаведених тарифних планів додатковий мобільний трафік, у випадку сплати абонентом плати за відповідний 30-денний Пакет послуг на якому він обслуговується. У випадку, якщо підключення до Акції відбудеться пізніше, ніж оплата абонентом Пакету послуг за відповідний період, то такий додатковий об’єм інтернет трафіку буде нарахований одразу після підключення до Акції, та буде діяти до кінця строку дії нарахованого абоненту Пакету послуг.
  • Додатковий мобільний трафік розподіляється таким чином: 2 ГБ на Інтернет та 2 ГБ для доступу до сервісів MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV, YouTube та 1+1 video кожні 30 днів п’яти місяців з моменту підключення до акції, але не пізніше 31.12.2018 року.
  • Один абонент має право взяти участь в Акції лише один раз протягом терміну її дії.

Якщо абонент здійснює міграцію (переходить) на будь-який інший тарифний план, Акція деактивується автоматично, додатковий об’єм Інтернет- трафіку не нараховується, та абонент продовжує обслуговування на умовах тарифного плану, на який він здійснив міграцію (перехід). Нарахований до міграції додатковий об’єм Інтернет- трафіку діє до повного його вичерпання або до кінця строку дії відповідного нарахованого пакету послуг тарифного плану, на умовах якого обслуговується абонент, залежно від того, яка подія відбудеться раніше.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту