Вболівай за збірну України з lifecell

Починаючи з 02.09.2017 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «Все про футбол» у розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP, після кожного офіційного матчу національної збірної України з футболу, отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито національною збірною України у ворота противника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу в матчі (надалі – акційний інтернет-трафік). Обсяг акційного інтернет трафіка за кожен окремий матч сумується та нараховується автоматично на наступний робочий день після матчу.

Завантажуйте месенджер BiP для iOS та Android:

Деталі:

  • Акція діє з 02.09.2017 р. до 03.09.2018 р.
  • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «Все про футбол» у розділі «Відкривай» месенджера BiP.
  • За кожен гол забитий національною збірною України у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету, а також за перемогу національної збірної України в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний робочий день після матчу. Нарахування гігабайтів інтернету здійснюється в рахунок наступної плати за послуги. Для нарахування акційних гігабайт достатньо мати на рахунку від 0.01 грн.
  • Строк дії нарахованого акційного інтернет трафіка становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
  • Невикористаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
  • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
  • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «Все про футбол» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
  • Акційний трафік за кожен матч нараховується тим абонентам, що були «підписані» на паблік «Все про футбол» у розділі «Відкривай» месенджера BiP до моменту початку відповідного футбольного матчу.
  • Натискаючи кнопку «Приєднатись» в пабліку «Все про футбол» в розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP абонент дає свою згоду на участь в даній акції та ознайомленість з її умовами.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту