Футбол з lifecell: білети на "РЯТУВАЛЬНИКИ МАЛІБУ"

Як змусити молодого практиканта відволіктися від тусовок з моделями, знає Двейн Джонсон. Затока в безпеці, коли він на варті.

Акція від Футбол з lifecell: тільки з 24.05.2017 по 28.05.2017 включно активуйте послугу Футбол з lifecell та отримайте можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на допрем′єрний показ фільму " РЯТУВАЛЬНИКИ МАЛІБУ " або одного з 5-ти сувенірів!

Для активації послуги Футбол з lifecell заходьте на http://lifecell.oll.tv з мобільного пристрою.

Розіграш відбудеться випадковим чином 29 травня!


  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 24.05.2017 по 28.05.2017 (далі – Строк дії Акції).
  • Для того, щоб прийняти участь в Акції, абонент повинен активувати тижневу або місячну підписку на послугу «Футбол з lifecell» в період з 24.05.2017 по 28.05.2017 включно.
  • Абонент, який успішно активує підписку на послугу «Футбол з lifecell» автоматично вважається учасником Акції.
  • Вартість передплати послуги становить 15 гривень на 7 кадендарних днів або 49 гривень на 30 кадендарних днів. Вартість зазначено у гривні з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору. Вартість мобільного Інтернет трафіку при користуванні порталом http://lifecell.oll.tv не сплачується.
  • Серед абонентів, які успішно активували підписку на послугу «Футбол з lifecell» в період з 24.05.2017 по 28.05.2017 включно, обираються випадковою комп’ютерною вибіркою 5 абонентів, які отримають 5 пар квитків (1 пара квитків на 2 особи на сеанс, який відбудеться 29 травня 2017 р.) на допрем'єрний показ фільму «РЯТУВАЛЬНИКИ МАЛІБУ» у м. Києві (кінотеатр буде повідомлений переможцям Організатором) та 5 абонентів, які отримають по одному сувеніру.
  • Переможці визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою 29 травня 2017 року.
  • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх користувачів послуги «Футбол з lifecell», котрі здійснили підписку на послугу протягом Строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 10 осіб.
  • Переможець буде повідомлений шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 29 травня 2017 року.
  • Для деактивації Послуги «Футбол з lifecell» абонент повинен відправити SMS зі словом «STOP» на короткий номер 2504 (безкоштовно).
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту