Акція "100 хвилин на всі номери"

Україна на зв’язку!


Можливість сказати: «Як ти?» і почути у відповідь: «Я в нормі» сьогодні є безцінним. Дзвоніть рідним і друзям, коханим і батькам, щоб почути слова підтримки.


Замовляйте 100 хвилин для дзвінків на всі номери (міські, мобільні, lifecell) по Україні без додаткової плати, якщо закінчились хвилини та на рахунку 0.


Акція діє з 25.05.2022 до 30.06.2022 включно.


Акційними хвилинами можливо скористатися після вичерпання тарифних або додаткових хвилин та якщо на рахунку не вистачає коштів для здійснення дзвінка. Замовити акційні хвилини також можна:

  • за комбінацією *808#
  • за номером 5433 через голосове меню або за допомогою оператора

Пакет зі 100 хвилинами можна замовити 1 (один) раз протягом періоду дії акції.


Повні умови:

1. Учасники акції: всі індивідуальні та корпоративні абоненти ТОВ «лайфселл» (далі – абоненти), крім абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів віртуального номера BiP: «Дзвінки додому» та «Віртуальний Номер».

2. Період дії акційного пакету послуг - до 30.06.2022 (включно).

3. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у акційний пакет послуг, здійснюється в першу секунду кожної хвилини пакету послуг.

4. Якщо обсяг акційного пакету послуг не використано у повному обсязі протягом періоду його дії, такий пакет послуг анулюється по завершенню його дії, а невикористані хвилини не переносяться. Перезамовлення акційного пакету послуг не передбачено.

5. Перевірка залишку хвилин: *121# та у застосунку «Мій лайфселл»

6. Акція проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованих території, на яких ТОВ «лайфселл» не має можливості надавати електронні комунікаційні послуги.

7. Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.

8. Беручи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.

9. Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати умови, строки проведення акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту