Бонус 100 Мб новому смартфону!

Всім власникам нових смартфонів lifecell надає бонус — 100 MB на 7 днів! Бонус надається для того, щоб познайомитись з новим смартфоном, скористатися всіма його функціями та завантажити програми та додатки. Щоб скористатися бонусом, тобі не потрібно нічого підключати! Просто дочекайся привітального повідомлення про бонус від lifecell.

безкоштовно

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

100 MB мобільного інтернету на 7 днів надається у рахунок поповнення основного рахунку на суму від 1 грн. протягом року.

У разі невикористання 100 MB мобільного інтернету протягом 7 днів з моменту їх нарахування — можливість їх використання втрачається.

Також звертаємо твою увагу, що смартфон може самостійно виходити в Інтернет для оновлення своїх програм. Щоб витрати на мобільний зв'язок не стали шокуючими, рекомендуємо перевірити твій тарифний план та перейти на тарифний план, спеціально розроблений для смартфонів — «Шалений день», або підключити одну з оптимальних Інтернет пропозицій, якщо до складу твого тарифного плану не входить мобільний Інтернет або якщо його об'єм недостатній.

Смартфон — це мобільний телефон з операційними системами iOS, Android, Symbian, Bada, WindowsPhone, WindowsMobile, BlackBerryOS. Бонус надається смартфону новому та такому, який міг бути у вжитку, але ще не отримував бонус 100 MB на 7 днів.

Бонус не надається тарифним планам «Турист life:) 2013» та «Турист life:) 2012». 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту