Послуга SmartNet+

Рекомендємо для:
 
 
 
 
 

Отримай Безлімітний інтернет на 2.5G швидкості &15 ГБ (4.5G/3G+ швидкість) нічного Інтернету всього за 50 грн на місяць!

Те, що треба для твого планшета, ноутбука та ПК!

50 грн / 30 днів

Як замовити

Ви абонент lifecell?

Так Ні

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*123*3#
 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 
Назва

Об'єм трафіку

Період дії, діб

Вартість, грн

Безлімітний інтернет на швидкості 2.5G та 15 ГБ (4.5G/3G+ швидкість) нічного інтернету

Безлімітний інтернет на швидкості 2.5G та 15 ГБ (4.5G/3G+ швидкість) нічного інтернету

30

50


Послуга SmartNet+ передбачає надання безлімітного обсягу інтернет-даних кожні 30 днів за плату, що стягується кожні 30 днів. Обсяг інтернет-даних, що надається в межах послуги, можна використовувати тільки в Україні.

Необмежений інтернет надається щодня в будь-який час на швидкості до 256 кбіт/с за технологією 2.5G. Додатково у нічний час надаються 15 ГБ на швидкості, що забезпечується технологіями 4.5G/3G +. Додаткові 15 ГБ 4.5G/3G + можуть бути використані тільки вночі з 00:00 до 07:59 в Україні. Якщо 15 ГБ нічного інтернету вичерпаються раніше, ніж закінчаться 30 днів, і абонент не пролонгує послугу, увесь подальший період абоненту надаватиметься тільки безлімітний 2.5G інтернет.

Пакети нічного інтернету 15 ГБ, що надаються за технологією 4.5G/3G+, забезпечуються за наступних умов: наявності 4.5G/3G+ покриття на відповідній території, наявності необхідних технічних характеристик телефону та відповідних налаштувань. При невиконанні хоча б однієї з умов, інтернет надаватиметься за технологією EDGE (2.5G мережа).

При активації будь-яких інших послуг, пов'язаних з наданням обсягу інтернет-даних за допомогою технології 4.5G/3G +, вони будуть використовуватися в першу чергу.

Якщо після 30 днів користування послугою на рахунку недостатньо коштів для оплати за користування послугою протягом наступних 30 днів, надання послуги буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для оплати за користування послугою, послугу буде надано та плату здійснено у повному обсязі. У разі, якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати протягом 90 днів після призупинення, після закінчення 90-денного періоду послугу буде відключено.

При відключенні послуги доступ до інтернету надаватиметься за технологією 4.5G/3G+, а тарифікація доступу в інтернет відбуватиметься відповідно до умов тарифного плану або інших підключених сервісів.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту