Послуга «15 ГБ Нічний інтернет»

Рекомендуємо для:
 
 
 
 
 

Отримайте 15 ГБ нічного Інтернету всього за 50 грн на 4 тижні!

Те, що треба для вашого планшета, ноутбука та ПК!

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*123*1#
 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 

Назва

Об'єм
трафіку,
ГБ

Період дії,
тижнів

Вартість, грн.

Нічний Інтернет

15

4

50


Послуга передбачає надання певного об'єму інтернет-трафіку кожні 4 тижні за плату, що стягується кожні 4 тижні. Обсяг інтернет-трафіку, що надається у межах послуги,можна використовувати у нічний час з 23:00 до 08:59 у межах України.

Детальні умови тарифікації

Інтернет-трафік, переданий та отриманий у нічний час понад обсяг даних, включений у послугу, сплачується відповідно тарифів на послугу «Доступ до Інтернету» та/або згідно умов тарифного плану та/або інших підключених Інтернет послуг.

Якщо після 4 тижнів користування послугою на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за користування послугою протягом наступних 4 тижнів, послугу буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для стягнення плати, послугу буде надано (та обсяг даних нараховано) та плату стягнено у повному обсязі. У разі, якщо на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати, протягом 90 днів після призупинення, після спливу 90-денного терміну послугу буде відключено.

15 ГБ надаються за технологією 4.5/3G+ за наявності 4.5/3G+ покриття на відповідній території, технічних властивостей пристрою та відповідних налаштувань. За відсутності виконання хоча б однієї з умов, послуги будуть надані за технологією EDGE (2.5G мережа).

 

Стартові пакети

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту