Послуга «15 ГБ Нічний інтернет»

Рекомендуємо для:
 
 
 
 
 

Отримайте 15 ГБ нічного Інтернету всього за 30 грн на місяць!

Те, що треба для вашого планшета, ноутбука та ПК!

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*123*1#
 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 

Назва

Об'єм
трафіку,
ГБ

Період дії,
днів

Вартість, грн.

Нічний Інтернет

15

30

30


Послуга передбачає надання певного об'єму інтернет-трафіку кожні 30 днів за плату, що стягується кожні 30 днів. Обсяг інтернет-трафіку, що надається у межах послуги,можна використовувати у нічний час з 23:00 до 08:59 у межах України.

Детальні умови тарифікації

Інтернет-трафік, переданий та отриманий у нічний час понад обсяг даних, включений у послугу, сплачується відповідно тарифів на послугу «Доступ до Інтернету» та/або згідно умов тарифного плану та/або інших підключених Інтернет послуг.

Якщо після 30 днів користування послугою на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за користування послугою протягом наступних 30 днів, послугу буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для стягнення плати, послугу буде надано (та обсяг даних нараховано) та плату стягнено у повному обсязі. У разі, якщо на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати, протягом 90 днів після призупинення, після спливу 90-денного терміну послугу буде відключено.

15 ГБ надаються за технологією 4.5/3G+ за наявності 4.5/3G+ покриття на відповідній території, технічних властивостей пристрою та відповідних налаштувань. За відсутності виконання хоча б однієї з умов, послуги будуть надані за технологією EDGE (2.5G мережа).

 

Стартові пакети

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту