Послуга "Інтернет 1000"

Рекомендовано для:
 
 
 
 
 

Будь завжди он-лайн! Заходь до улюблених веб-сайтів, завантажуй цікавий контент, слухай музику!

Порівняй умови із стандартною вартістю доступу до Інтернету.

49 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

 

Повні умови
 

Умови користування послугою:

Назва

Об’єм трафіку, Мб

Період дії, діб

Вартість, грн


Інтернет 1000

1000

30

49

30 1 2

Послуга передбачає надання певного об'єму даних кожні 30 днівза плату, що стягується кожні 30 днів. Обсяг даних, що надається у межах послуги, можна використовувати тільки у межах України .

Детальні умови тарифікації

Дані, що передані та отримані понад обсяг даних, включений у послугу, сплачуються відповідно тарифів на послугу «Доступ до Інтернету» та/або згідно умов тарифного плану та/або інших підключених Інтернет послуг.

Якщо обсяг даних, що надається у межах послуги, використано до закінчення строку дії послуги, ти можеш отримати додатковий обсяг даних шляхом повторного підключення послуги.

У випадку, якщо на рахунку недостатньо коштів для подовження послуги на 30 днів, буде надано 30Мб на день. Після використання 30Мб за наявності достатньої суми для подовження, послугу буде надано на 30 днів з одночасним стягненням плати. В іншому випадку буде надано Інтернет пакет вартістю 2 грн за кожні 30 Мб. Якщо коштів буде недостатньо для подовження на 30 днів або на 1 день, послугу буде призупинено до момента появи необхідної суми на основному та/чи бонусному рахунках в межах 90 днів.

Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для стягнення плати, послугу буде надано (та обсяг даних нараховано) та плату стягнено у повному обсязі. У разі, якщо на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати протягом 90 днів після призупинення, після закінчення 90-денного терміну послугу буде відключено.

Запитання та відповіді
 

Як перевірити баланс та залишок об'єму послуг?

Для перевірки балансу та залишку об’єму послуг дзвоніть: *111та *121#.

 
Як відключити послугу Інтернет 1000?

  • Набери *123#,обери Internet Poslugy, потім Internet 1000 і Vidkliuchyty.
  • Надішли SMS з текстом 1000 VYKL на номер 123 і підтвердь свій запит.
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Хто може скористатися послугою?

Послуга доступна для всіх абонентів lifecell.

 
Чому дані щодо обсягу використаного трафіку Інтернет в додатку на моєму смартфоні відрізняються від даних оператора?

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі округлюється в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт. У зв’язку з цим, будь-ласка, зверніть увагу: якщо ви користуєтесь сторонньою програмою для контролю трафіку, дані щодо використаного обсягу МБ Інтернет можуть відрізнятися від даних відповідно до білінгової системи оператора.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту