Запитання та відповіді

Запитання та відповіді
 

Як я можу визначити, що мій телефон підтримує 3G?

Ви можете прочитати про це в інструкції до свого телефону або на сайті виробника.

 
Чи можна говорити по 3G-телефону і одночасно завантажувати дані?

Так, звичайно. Пропускна здатність даної технології дозволяє одночасно підтримувати декілька послуг.

 
Зрозуміло, що в найближчий час 3G-покриття не буде по всій країні. Як дізнатись, де є покриття 3G від lifecell?

Найшвидший і найзручніший спосіб - зателефонувати оператору і уточнити інформацію стосовно покриття в регіоні чи конкретному місці, яке вас цікавить.

 
Що таке «3G+» та в чому відмінність від 3G?

«3G+» – це 3G мережа останнього покоління, розгорнута на найсучаснішому обладнанні та найбільш перспективних частотах в Україні. Мережа lifecell «3G+» може підтримувати максимальну швидкість Інтернету до 63,3 Мбіт/сек.

Це високошвидкісний пакетний доступ з об’єднанням трьох каналів (технологія 3С-HSDPA/Triple Carrier HSDPA), який є розширенням базової версії стандартів технології 3G (третього покоління) універсальної мобільної телекомунікаційної системи (UMTS) та дозволяє досягти більш високої швидкості передачі даних та доступу в Інтернет - до 63,3 Мбіт/с за умови наявності відповідного кінцевого обладнання (яке підтримує технологію 3С-HSDPA/TripleCarrierHSDPA), налаштувань мережі, наявності стійкого сигналу мережі рухомого (мобільного) зв’язку та відсутності фізичних перешкод для розповсюдження радіосигналу.


 
Що необхідно для того, щоб почати користуватися 3G?

Все дуже просто. Для цього достатньо виконати наступні кроки:

1. Переконатися, що ваш пристрій (телефон, смартфон чи планшет) підтримує 3G (інформація доступна в інструкції до телефону або на сайті виробника).

2. Підключити 3Gпропозицію від lifecell. Ми турбуємось про те, щоб запропонувати широкий спектр послуг, завдяки якому, кожен користувач зможе обрати потрібний йому об'єм 3G-трафіку.

3. Налаштувати пристрій:

· ввімкнути одночасний режим «GSM / 3G» (в залежності від моделі телефону може відображатися, як «Dual mode» або «GSM / WCDMA» або «GSM / HSDPA»). У такому випадку, перехід між GSM і 3G-мережею буде здійснюватися автоматично, тобто без обриву з'єднання;

· встановити точку доступу (apn) internet.

Як тільки-но Ви будете знаходитися в зоні покриття 3G, пристрій буде підключено до 3G-мережі. Змінювати SIM-карту немає необхідності.

Зверніть увагу!

У багатьох випадках в телефонах на дві SIM-карти (Dual-SIM пристроях) 3G Інтернет може підтримуватися тільки одним із двох слотів. Більшість телефонів, які зараз використовуються в Україні, – саме такі (детальну інформацію можна подивитися в інструкції), тому для корректної роботи 3G рекомендовано встановити SIM-картку lifecell у перший слот.

 
Як визначити, що телефон зараз підключений до 3G-мережі?

Коли телефон знаходиться в зоні покриття 3G та знаходить 3G-мережу, то на екрані телефону буде відображатися значок 3G або значки Н / H+, рідше HSDPA / HSPA / HSPA+. Це залежить від виробника та моделі телефону.

 
Що відбудеться, якщо зникне позначка 3G на дисплеї телефону?

Вам будуть доступні дзвінки та Інтернет GPRS / EDGE при умові, що Ваш смартфон налаштований на одночасний режим роботи GSM/3G (або «Dual mode»).

 
Коли 3G з'явиться в моєму місті / населеному пункті?

Оператор lifecell працює над тим, щоб максимально розширити 3G-мережу. З моменту запуску 3G Ви зможете стежити за розширенням зони покриття на карті покриття 3G на www.lifecell.ua В цілому, всі оператори мобільного зв’язку повинні покрити обласні центри 3G-мережею протягом 18 місяців, однак lifecell орієнтується на значно коротші терміни.


 
Яка швидкість передачі даних в 3G+?

Максимально допустима швидкість в мережі може досягати 63,3. Мегабіт/сек. за умови наявності відповідного кінцевого обладнання (яке підтримує технологію 3С-HSDPA / Triple Carrier HSDPA), налаштувань мережі, наявності стійкого сигналу мережі рухомого (мобільного) зв'язку та відсутність фізичних перешкод для поширення радіосигналу.

Максимально допустима швидкість передачі даних в мережі lifecell з підтримкою інших технологій є наступною:

· GPRS - до 80 Кбіт/сек;

· EDGE - до 240 Кбіт/сек.

 
Що може впливати на швидкість передачі даних в 3G?

Середня швидкість для користувача може бути нижчою, ніж максимально можлива, і залежати від:

·  характеристик пристрою;

·  завантаженності мережі – кількості абонентів, які одночасно користуютися 3G в одному й тому ж місці;

·  стану, в якому знаходиться користувач інтернету, тобто стоїть він чи їде у транспорті на великій швидкості.

Також, причинами можуть бути:

·  завантаженість ресурсу, до якого виконується доступ;

·  рівень заряду батареї;

·  додаткові програми (програми, встановлені в телефоні, які автоматично підключаються до Інтернету).

 
Чи буде батарея розряджатися швидше при користуванні 3G?

Це багато в чому залежить від виробників мобільних телефонів. Часто в характеристиках пристрою виробники вказують, скільки часу апарат може працювати в 3G-мережі.

Для економії заряду батареї можна включити економний режим в налаштуваннях телефону. Як включити економний режим, можна дізнатися в інструкції до вашого телефону.

 
Чи можна здійснювати / приймати дзвінки під час активної Інтернет сесії 3G?

Так. Голосовий зв'язок і передача даних в 3G-мережі працюють одночасно.

 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту