ПОСЛУГА "СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ+ЯНДЕКС"

Відтепер користуйся соціальними мережами ВКонтакті, Facebook, Однокласники та ще й мобільними додатками Яндекс.Карти, Яндекс.Навігатор, Яндекс.Транспорт та Яндекс.Електрички з мобільного!

З послугою «Соціальні мережі + Яндекс» ти зможеш спілкуватися з друзями, переглядати фото, слухати музику, планувати подорожі, відслідковувати затори, стежити за рухом транспорту на карті онлайн, дізнаватися розклад приміських поїздів та багато іншого!

15 грн / 30 днів

Як замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*123*79#
 
Надішліть SMS
На номер 123
с текстом
VK VKL
 
Відвідайте магазини lifecell
 
 

Повні умови
 

Послуга передбачає надання доступу до соціальних мереж ВКонтакті, Facebook, Однокласники та мобільних додатків Яндекс.Карти, Яндекс.Навігатор, Яндекс.Транспорт та Яндекс. Електрички без плати за трафік в межах 1ГБ. Плата за послугу складає 15 грн (з ПДВ та ПФ) та стягується кожні 30 днів. Якщо після 30 днів користування послугою на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за користування послугою протягом наступних 30 днів, послуга буде подовжена на один день, плата за подовження на один день становить 1 грн (з ПДВ та ПФ).

Якщо на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за подовження користування послугою на один день, послугу буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для стягнення плати,послугу буде надано та плату стягнено. У разі, якщо на рахунку протягом 90 днів після призупинення дії послуги, недостатньо коштів для стягнення плати за подовження дії послуги хоча б на один день, після закінчення 90-денного терміну послугу буде відключено.

Зверніть увагу! Послуга передбачає доступ без плати за трафік лише до ресурсів соціальних мереж Facebook, Однокласники та ВКонтакті, та мобільних додатків Яндекс.Карти, Яндекс.Навігатор, Яндекс.Транспорт та Яндекс.Електрички за допомогою браузера або офіційних додатків для iOS та Android. В разі користування додатками vk.com/apps,  використання проксі-серверу в браузері можливе завантаження інформації з інших ресурсів, тарифікація при цьому буде здійснюватись згідно тарифного плану.Також передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану при використанні точки доступу WAP.

Для користування мобільними додатками Яндекс.Карти, Яндекс.Навігатор, Яндекс.Транспорт, Яндекс.Електрички, будь ласка, встановіть відповідні мобільні додатки завантаживши їх з маркету додатків (GooglePlay, AppStore). Трафік на завантаження мобільних додатків буде тарифікуватися відповідно тарифного плану або підключеної Інтернет послуги.

запитання та відповіді

 

Як підключити послугу «Соціальні мережі+Яндекс»?

  • Набери*123*79#, натисни кнопку виклику і підтвердь свій запит.
  • Набери*123#, обери InternetPoslugy, потім«Socmerezhi+Yandeks» і Pidkliuchyty.
  • Надішли SMS з текстом VKVKL на номер123 і підтвердь свій запит.
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як відключити послугу «Соціальні мережі+Яндекс»?

Набери *112#, обери пункт Aktyvnye, SocMerezhi+Yandeks та обери пункт Vidklyuchity.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 
lifecell club
Приєднатися

Текст помилки

Коментар

відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту