Послуга "Facebook"

lifecell першим в СНГ зробив доступними SMS-сповіщення та оновлення статусу для своїх абонентів, що є користувачами Facebook!

Ми запрошуємо всіх користувачів Facebook стати ближче до їх улюбленої соціальної мережі з новими мобільними послугами від lifecell.
 

Як скористатись

Оновлення статусу

Для того, щоб оновити статус Facebook, потрібно, щоб твій номер телефону був зареєстрований у твоєму акаунті. Якщо ти ще не зареєстрував свій номер, зайди на http://www.Facebook.com/mobile/ та слідуй підказкам. Якщо твій номер вже зареєстрований, просто надішли SMS з текстом статусу на 32665 (літери FBOOK на твоєму телефоні).

Отримання SMS-сповіщень

Для того, щоб налаштувати отримання сповіщень, зайди на своїй сторінці Facebook в Налаштування, відкрий закладинку Сповіщення, клікни на посиланні «Сповіщати по телефону за допомогою SMS» та слідуй підказкам.

Завантаження фотографій за допомогою MMS

Зайди до розділу Завантажуйте електронною поштою за адресою http://www.Facebook.com/mobile/ та дізнайся електронну адресу свого Facebook акаунта. Надішли MMS на цю адресу, коли ти захочеш завантажити фото з мобільного.

Повні умови
 

Вартість послуги

Оновлення статусу: згідно вартості відправлення одного короткого текстового повідомлення (SMS) to lifecell абонентам lifecell та абонентам інших операторів мобільного зв'язку у межах України.

Завантаження фотографій через MMS: згідно вартості відправлення одного MMS абонентам lifecell та абонентам інших операторів мобільного зв'язку у межах України.

SMS та MMS повідомлення, що нараховуються в рамках тарифних планів та додаткових пакетів, не можуть бути використані для оновлення статусу та завантаження фотографій.

Послуги надаються «Facebook» www.Facebook.com

 

спеціальні пропозиції

Послуга
Послуга "Інтернет 350"

350 Мб на місяць для твого телефона чи смартфона!

45 грн / 30 днів

Детальніше
Послуга
Послуга "Інтернет 3000"

3000 Мб на місяць для твого планшета та ноутбука!

110 грн / 30 днів

Детальніше
Послуга
Послуга "Інтернет 1500"

1500 Мб на місяць для твого планшета, смартфона та ПК!

75 грн / 30 днів

Детальніше
Послуга
Послуга "Інтернет 100"

100 Мб на місяць для твого телефона!

30 грн / 30 днів

Детальніше
Показати всі Згорнути

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту