Послуга "Безлімітний Facebook"

Користуйтесь соціальною мережею Facebook з мобільного без обмежень. З послугою «Facebook» ви зможете користуватися соціальною мережею, переглядати фото, спілкуватися з друзями та багато іншого без плати за трафік.

Починаючи з 29.07.2015 послугу «Facebook» буде закрито для підключення та продовження.
Пікдлючайте з 29.07.2015 нову послугу «ВКонтакті+Facebook» та користуйтеся обома соціальними мережами в межах 500МБ на 30 днів всього за 15 грн за кодом *123*79#.

 

Повні умови
 

Послуга передбачає надання доступу до соціальної мережі «Facebook» без плати за трафік. Плата за послугу складає 10 грн (з ПДВ, без ПФ) та стягується кожні 30 днів. Якщо після 30 днів користування послугою на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за користування послугою протягом наступних 30 днів, послуга буде подовжена на один день, плата за подовження на один день становить 0,50 грн (з ПДВ, без ПФ).

Якщо на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за подовження користування послугою на один день, послугу буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для стягнення плати, послугу буде надано та плату стягнено. У разі, якщо на рахунку протягом 90 днів після призупинення дії послуги, недостатньо коштів для стягнення плати за подовження дії послуги хоча б на один день, після закінчення 90-денного терміну послугу буде відключено.

Зверніть увагу! Послуга передбачає доступ без плати за трафік лише до ресурсів соціальної мережі Facebook за допомогою браузера або офіційних додатків для iOS та Android. В разі користування додатками vk.com/apps, картами місцеположення, використання проксі-серверу в браузері можливе завантаження інформації з інших ресурсів, тарифікація при цьому буде здійснюватись згідно тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту