Послуга "Об’єднаний рахунок"

Послуга "Об’єднаний рахунок" ідеальна для абонентів, які одночасно користуються і телефоном, і інтернет-пристроєм*, наприклад модемом або планшетом.

Щоб скористатися послугою "Об’єднаний рахунок" Вам потрібно лише під’єднати модем або планшет до рахунку телефона.

А потім користуйтеся об’ємом інтернету та SMS телефона на модемі або планшеті, сплачуйте за модем або планшет з рахунку телефону!


* Під інтернет пристроєм мається на увазі пристрій, в якому використовується сім-картка з тарифним планом life:) модем передоплата, life:) модем передоплата новий та life:) online.

 

Повні умови
 

Тарифні плани телефону

(Тарифні плани, до яких можна підключатися)

Тарифи інтернет пристроїв

(Тарифні плани, які можуть підключатися)

Будь-які тарифні плани, що обслуговуються на умовах передоплати.

«life:) модем передоплата», «life:) модем передоплата новий», «life:) online»

Інтернет-пристрій не може підключитися до телефону, якщо він користується тарифами «Дзвінки за кордон 2011» та «Дзвінки за кордон 2012», «Турист 2011», «Турист 2012» та «Турист 2013»). На ці тарифні плани не можна переходити телефону після об’єднання рахунків.


Щомісячна вартість послуги становить 20 грн з ПДВ без ПФ за 30 календарних днів за один підключений пристрій.

Вартість послуги стягується з рахунку телефона.

Якщо на основному рахунку телефону недостатньо коштів для сплати щомісячної вартості послуги, то надання послуги призупиняється до моменту фактичної оплати послуги.

У випадку, якщо коштів достатньо лише для оплати одного пристроя, вартість стягується за один пристрій.

До рахунку телефону може підключитися не більше двох пристроїв. Планшет або модем може підключитися тільки до одного рахунку.

Протягом строку користування послугою «Об’єднаний рахунок» пристрій, що підключився, не може:

- Користуватися своїм власним рахунком

- Поповнювати свій власний рахунок

- Підключати інші послуги

Якщо у модема або планшета були підключені (нараховані) певні об’єми інтернету та/або SMS до підключення послуги, то вони або їхній залишок будуть перенесені на основний/бонусний рахунки телефону. При цьому, якщо у модема або планшета в момент підключення послуги «Об’єднаний рахунок» є кошти, то вони залишаються на його рахунку.

Послугу «Об’єднаний рахунок» можна відключити у будь-який момент, відправивши запит за допомогою SMS з будь-якого пристроя. Після відключення послуги всі обмеження та особливості, встановлені послугою «Об’єднаний рахунок», скасовуються.

Після підключення до телефона модем або планшет можуть користуватися тільки інтернетом та SMS.

Периіод підключення з 21.02.2014 до 31.12.2014 включно.


Запитання та відповіді
 

Як підключити послугу "Об'єднаний рахунок"?

Щоб підключити послугу, з модему або планшету відправте SMS на номер 2581 з текстом VKL 0Х3 ХХХ ХХХХ, де 0Х3 ХХХ ХХХХ номер телефону, до рахунку якого бажає під’єднатися модем або планшет.

Телефон, до рахунку якого бажає підключитися інший пристрій, має підтвердити запит, відправивши SMS на номер 2582 з текстом VKL 0Х3 ХХХ ХХХХ, де 0Х3 ХХХ ХХХХ номер пристрою, якому телефон дає дозвіл на підключення.


 
Як відключити послугу "Об'єднаний рахунок"?

Запит на відключення послуги може відправити будь-який пристрій : телефон, модем або планшет.

Щоб відключити послугу, модем або планшет має відправити SMS на номер 2581 з текстом VYKL 0Х3 ХХХ ХХХХ, де 0Х3 ХХХ ХХХХ номер телефону, від рахунку якого бажає від’єднатися модем або планшет.

Телефон відправляє SMS на номер 2582 з текстом VYKL 0Х3 ХХХ ХХХХ, де 0Х3 ХХХ ХХХХ номер пристрою, який телефон бажає від’єднати від свого рахунку.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Хто може користуватися послугою "Об'єднаний рахунок"?

Тарифи, до яких можна підключатися – будь-які тарифи, що обслуговуються на умовах передоплати, крім Дзвінки за кордон 2011» та «Дзвінки за кордон 2012», «Турист 2011», «Турист 2012» та Турист 2013.

Тарифи, які можуть підключатися - «life:) модем передоплата», «life:) модем передоплата новий», «life:) online».

Тариф «life:) модем передоплата новий» не може підключатися до іншого рахунку у період користування бонусом, що надається у момент підключення. Підключення можливе після завершення бонусу.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту