Каталог life:) Apps

lifecell створив каталог lifecell Apps, у який зібрав найбільш цікаві та корисні знахідки для твого смартфона. Соціальні мережі, новини, ігри, музика, освітні програми, все для занять спортом, книги, карти, навігація, інформація про подорожі та багато іншого.

Завантажуй програму та користуйся каталогом, або переглядай web-каталог додатків за адресою apps.lifecell.com.ua.

 

Як скористатись

У каталозі ти знайдеш:

  • У розділі "Топ 25" можна знайти кращі рекомендовані програми з різних категорій

  • "Нові" - це скринька, в яку щодня додаватимуться нові програми

  • Щоразу, коли програма, яка раніше коштувала долар, два чи навіть три, стає безкоштовною1, її буде додано у розділ "Шалений 0"

  • Користувачі Facebook, Twitter та ВКонтакті, мають можливість поділитися з друзями цікавими знахідками в life:) Apps, а також обговорювати їх з іншими користувачами

Повні умови
 

life:) Apps - це програма, яку потрібно встановити на мобільний телефон та запустити. У розділі "Топ 25" можна знайти кращі рекомендовані програми з різних категорій. "Нові" - це скринька, в яку щодня додаватимуться нові програми. Щоразу, коли програма, яка раніше коштувала долар, два чи навіть три, стає безкоштовною1, її буде додано у розділ "Шалений 0".Користувачі Facebook, Twitter та ВКонтакті мають можливість поділитися з друзями цікавими знахідками в life:) Apps, а також обговорювати їх з іншими користувачами.

Використання Інтернету для доступу до каталогу програм та їх завантаження на телефон сплачується згідно умов тарифного плану та/або інших підключених Інтернет послуг.

1Під словом «безкоштовно» варто розуміти, що вартість завантаження програм включено до оплати за дані, отримані/передані під час завантаження, згідно з умовами тарифного плану та/або інших підключених послуг.

Запитання та відповіді
 

Чи буде доступний каталог для iPhone та iPad пристроїв?

Так, lifecell Apps буде доступний для користувачів iPhone та iPad найближчим часом.

Про наявність каталогу для цих пристроїв можна буде дізнатися на цій сторінці, або за адресою http://apps.lifecell.com.ua.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Для яких телефонів доступний каталог lifecell Apps?

Каталог програм доступний для завантаження для телефонів на базі платформи Android.

Для інших моделей телефонів доступна мобільна версія каталогу за адресоюhttp://apps.lifecell.com.ua.

 
Які програми доступні в каталозі?

Список додатків, доступних в каталозі, залежить від можливостей твого телефону і може відрізнятися від наведеного на даній сторінці.

 
 
 

спеціальні пропозиції

Додаток
Додаток "Мій lifecell"

Керуй своїм рахунком з мобільного!

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту