Стандарт 70

Переваги

Дзвінки абонентам lifecell та переадресація з прямого номера – без обмежень

 
  • 75 пакетних хвилин на всі напрямки по Україні
  • 50 MБ 3G Інтернету щоденно
  • 50 SMS по Україні щоденно
Пакетні хвилини в мережі lifecell Безліміт
Пакетні хвилини для дзвінків на номери мобільного та фіксованого зв'язку України, крім lifecell 70
Інтернет 50 МБ/день
SMS 50 SMS/день
Початковий платіж 70
Щомісячна плата за пакет послуг 70
Повні умови
Тарифи понад Пакет послуг
Дзвінки в мережі lifecell, за хвилину 0,2
Дзвінки на інші мережі 0,6
SMS по Україні, за повідомлення 1
MMS по Україні, за повідомлення 1,3
Міжнародні дзвінки, крім дзвінків на номери спеціальних напрямків та операторів супутникового зв’язку, хвилина розмови 4,24
SMS за межі України, за повідомлення 2,7
MMS за межі України, за повідомлення 6
Доступ до інтернету 10,00 грн / 100 МБ1
Спеціальні тарифи у роумінгу2 Детальніше

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

1Тарифікація доступу до Інтернету 10 грн за кожні 100 МБ, aбо 5 грн за кожні 50 МБ у разі відсутності 10 грн на рахунку. Надані 100 МБ або 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 5 грн на рахунку, тариф на інтернет – 0,25 грн/МБ.

2Абонплата за послугу «Легкий роумінг» включена до абонплати за тарифний план "Стандарт".

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин - 0,20 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України - 0,60 грн. за хвилину розмови. Переадресація з прямого міського номера – 0,27 грн/хв.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (електронної комунікаційної послуги передавання інформації голосом) здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. У рахунок вартості першої секунди кожної хвилини електронної комунікаційної послуги надаються наступні 59 секунд (з 2 по 60) без додаткової тарифікації.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS, мегабайти, переадресація з прямого міського номера не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму абонентської плати у повному обсязі.

Кожен тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 18 травня 2016 року.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Підключитися можна до 31 грудня 2016 року.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту