Тарифний план «ДІДЖИТАЛ ОФІС 70»

Переваги

  • 20ГБ Інтернету
  • lifebox 25 ГБ

70 грн / місяць

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 
Пакетні хвилини для дзвінків в межах корпоративної групи Безліміт
Інтернет 20 ГБ
lifebox 25 ГБ
BiP Безліміт
Початковий платіж 0
Щомісячна плата за пакет послуг 70
Повні умови

Тарифи понад Пакет послуг

Дзвінки на номери в межах корпоративної групи, за хвилину

0,01 грн

Дзвінки та переадресація на номери lifecell, на номери інших мобільних операторів та на номери фіксованого зв’язку України, за хвилину

0,40 грн

SMS по Україні, за повідомлення

1,00

MMS по Україні, за повідомлення

1,30

SMS за межі України, за повідомлення

2,70

MMS за межі України, за повідомлення

6,00

Доступ до інтернету

10 грн за 100 МБ або 5 грн за 50 МБ2

Спеціальні тарифи у роумінгу

Детальніше

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

2Тарифікація доступу до Інтернету 10 грн за кожні 100 МБ, aбо 5 грн за кожні 50 МБ у разі відсутності 10 грн на рахунку. Надані МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 5 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,25 грн/МБ.

3Послуга «Міжнародне спілкування» включена в тарифний план «Діджітал офіс».

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Тарифний план діє по всій території України, при цьому інтернет на швидкості 3G доступний лише у містах, де є покриття 3G+.

Дзвінки в межах корпоративної групи після завершення пакетних хвилин – 0,01 грн. Дзвінки на номери в мережі lifecell, на номери мереж фіксованого зв'язку України, та на номери інших мобільних операторів України після завершення пакетних хвилин - 0,40 грн. за хвилину розмови. Переадресація з прямого міського номера – 0,21 грн/хв

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щомісячної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати щомісячної плати за пакет послуг 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Щомісячна плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму щомісячної плати у повному обсязі.

Тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 01 квітня 2018 року.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 
captcha

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту