businesslifecell85

Переваги

Тарифний план

ПослугаТариф, грн
Початковий платіж85
Абонентська плата
(з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%)
85
Пакетні хвилини для дзвінків в lifecell та всередині корпорації НЕОБМЕЖЕНО
Інтернет, МБ 750
Пакетні хвилини для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України
та на номери мереж інших мобільних операторів України
300
Дзвінки в Росію, хвилина розмови 4,24
Дзвінки на номери інших країн, крім номерів операторів супутникового зв'язку, хвилина розмови 4,24
SMS по Україні, за повідомлення 1,00
MMS по Україні, за повідомлення 1,30
SMS за межі України, за повідомлення 2,70
MMS за межі України, за повідомлення 6,00
Доступ до Інтернету 6,00 грн / 50 МБ1

Мінімізуйте свої витрати на стільниковий зв'язок! Отримуйте більше за менших витрат.

 
Повні умови

Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

1 Надані 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 6 грн на рахунку, тариф на Інтернет – 0,25 грн/МБ.

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин - 0.20 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв´язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, хвилина розмови 0,60 грн. за хвилину розмови.

Для міжнародних дзвінків, дзвінків по Україні і дзвінків в мережі lifecell застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до 30 секунд застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв´язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України не нараховуються і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов абонентська плата та обсяг хвилин зменшуються пропорційно кількості днів, що залишились в поточному місяці.

Кожен тарифний план включає обов´язковий щомісячний платіж у розмірі 0,01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 2 червня 2016 року. Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Підключитися можна до 31 грудня 2016 року.

Абоненти на умовах договору можуть активувати прямий номер і приймати на нього дзвінки по 0,25 грн/хв.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту