Оптимальний 3G

Переваги

Тарифний план

ПослугаТариф, грн
Початковий платіж 100
Щомісячна плата за пакет послуг 100
Пакетні хвилини для дзвінків в lifecell та всередині корпорації НЕОБМЕЖЕНО
Пакетні хвилини для дзвінків на номери мобільного та фіксованого зв'язку України, крім lifecell 150
Пакетні гігабайти 2
Пакетні SMS 300
Дзвінки в Росію, хвилина розмови 4.24
Дзвінки на номери інших країн, крім номерів операторів супутникового зв'язку, хвилина розмови 4.24
SMS по Україні, за повідомлення 0.70
MMS по Україні, за повідомлення 1.30
SMS за межі України, за повідомлення 2.70
MMS за межі України, за повідомлення 6.00
Доступ до Інтернету понад пакетних МБ 5 грн/50 МБ2
Спеціальні тарифи у роумінгу1 Детальніше

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до пенсійного фонду у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв'язку.

 
Повні умови

Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Усі Інтернет пропозиції, що не надають доступ до 3G+ технології, недоступні для активації та при переході на тариф деактивуються, отримані МБ анулюються.

Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин - 0.50 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України - 0.50 грн. за хвилину розмови.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щомісячної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму абонентської плати у повному обсязі.

Кожен тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 18 травня 2016 року.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Абоненти на умовах договору можуть активувати прямий номер і приймати на нього дзвінки по 0,27 грн/хв.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту