Доступний світ

Дзвінки абонентам мобільних та фіксованих операторів США, Канади, Китаю, Індії всього за 0,59 грн/хв10 грн / 30 днів

 

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Напрямок Тариф
Дзвінки абонентам мобільних та фіксованих операторів: США, Канада, Китай, Індія грн/хв. 0,59
Дзвінки абонентам фіксованих операторів: Росія, Туреччина, Казахстан, Андорра, Австрія, Бельгія, Кіпр, Данія, Естонія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Норвегія , Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Чехія, Великобританія, Ізраїль (мобільні і фіксовані оператори), грн/хв. 0,99
Дзвінки абонентам фіксованих операторів: Фінляндія, В'єтнам. Дзвінки абонентам мобільних операторів: Австрія, Бельгія, Кіпр, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Литва, Нідерланди, Португалія, Словенія, Іспанія, Швеція, Чехія, Великобританія, В'єтнам, грн./хв. 1,99
Дзвінки абонентам мобільних операторів Польщі, грн./хв. 2,07
Дзвінки абонентам мобільних операторів: Туреччина, грн/хв. 2,99
Плата, грн/30 днів 10

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.


Повні умови
 

Послуга «Доступний світ» діє на всій території України на постійній основі. Підключення до послуги можливе до 31.12.2016 включно.

Послуга доступна для всіх абонентів lifecell на контрактній основі.

Плата за користування послугою «Доступний світ» становить 10 грн. за 30 календарних днів. Послуга продовжується автоматично кожні 30 днів. У разі недостатньої суми коштів на рахунку послуга не продовжується автоматично і подальші дзвінки тарифікуються згідно з вашим тарифним планом.

Для тарифікації дзвінків з послугою застосовується повна тарифна одиниця часу – одна хвилина, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків тривалістю до однієї хвилини застосовується повна тарифна одиниця часу – одна хвилина.

Умови послуги наведено станом на 12.03.2015.

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 
Послуга: Доступний світ УВАГА! Тільки для юридичних осіб або ФОП. Перелік документів для підключення.
Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту