Месенджер BiP

BiP - це додаток нового покоління, який надає можливість обмінюватись миттєвими повідомленнями, насолоджуватись голосовими та відео викликами.

Ви можете миттєво надсилати фотографії, відео, аудіо та повідомлення, спілкуватися зі своїми близькими та друзями, здійснювати голосові чи відео виклики безкоштовно та без плати за трафік.

Завантаж додаток BiP та отримай 1Gb 3G Інтернету в подарунок на 7 днів.

Всі абоненти lifecell можуть користуватися BiP  без плати за трафік та без обмежень. Надсилання SMS з BiP на номери lifecell є безкоштовним.


 

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOSта Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:


Як замовити

 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 

Повні умови
 

  • Голосові та відео виклики: За допомогою BiP Ви можете здійснювати безкоштовні голосові та відео виклики високої якості.
  • Таємний діалог: ця функція автоматично видаляє з діалогу надіслані повідомлення через вказаний Вами час.
  • Створення КЕПСів: Ви можете створювати Ваші власні КЕПСИ, обираючи фото з галереї або роблячи нове та надсилаючи його Вашим друзям та близьким.
  • Спілкування з друзями, які не користуються BiP: Ви можете перемістити все Ваше спілкування до BiP навіть з друзями, які ще не встановили додаток! Надішліть безкоштовне SMSз BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування з Вами за допомогою BiP. Безкоштовні SMS можна надсилати на будь-який номер lifecell.
  • Групове спілкування: Ви можете спілкуватися одночасно с багатьма друзями в одному діалозі.
  • Надсилання місцеположення: Ви можете надіслати Ваше місцеположення співрозмовнику або групі.

Якщо Ви абонент lifecell, скористайтесь усіма цими послугами безкоштовно не тільки в Україні, але також у роумінгу у 35 країнах за кордоном! Детально про послугу "Безкоштовний BiP у роумінгу": www.lifecell.com.ua/biproaming

Додатком можуть користуватися абоненти всіх операторів. BiP можуть встановити та використовувати всі користувачі пристроїв на базі iOS 7.0 та пізніших версій, а також Android 4.0 та пізніших версій.


 
Послуга: Месенджер BiP УВАГА! Тільки для юридичних осіб або ФОП. Перелік документів для підключення.
Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту