Послуга «Безлімітний інтернет 4G»

ПЕРЕВАГИ

  • Безмежний трафік інтернет1
  • Активація в будь який час
  • Доступна вартість
  • Користування по закінченню пакетного інтернету в тарифі

99 грн / місяць

 

 

Як активувати та користуватися послугою.


  • Наберіть *141*999# та користуючись меню активуйте послугу
  • Перейдіть у Мy lifecell
  • Підключити послугу «Безлімітний інтернет 4G» можуть також адміністратори компанії
  • Після підключення послуга буде діяти постійно. Замовити її відключення можна в будь-який момент.
  • Послуга у роумінгу не надається.

Розрахункова вартість – 3.3 грн/день*

* Розрахункова вартість за день – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості послуги на середньомісячну кількість календарних днів (30) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості послуги здійснюється лише у повному обсязі.

1За умовами тарифного плану надається необмежений обсяг інтернет-трафіку на період дії пакету послуг. Після використання перших 300 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі, надалі швидкість інтернет-трафіку буде становити до 1 Мбіт/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг до кінця календарного місяця.


Список тарифів, для яких послуга «Безлімітний інтернет 4G» недоступна.

Повні умови
 

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

Умови тарифного плану наведено станом на 07.11.2023 р.

Послуга діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг (електронно комунікаційних) ТОВ «лайфселл».

 
Послуга: Послуга «Безлімітний інтернет 4G» УВАГА! Тільки для юридичних осіб або ФОП. Перелік документів для підключення.
Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту