BiPтуальні привітання - реальний iPhone 13 у подарунок

Телефонуйте та надсилайте повідомлення близьким за допомогою месенджера BiP та автоматично ставайте учасниками розіграшу!


Свято ближче, ніж здається, разом з BiP!


BiPтуальні привітання - реальний iPhone 13 у подарунок

Встановлюйте BiP та вигравайте iPhone13! Розіграш щотижня!Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 29.11.2021 р. по 03.01.2022 р. (включно). Для участі у Акції необхідно протягом одного ігрового тижня надіслати від одного повідомлення чи зробити BiP або BiP Out дзвінок тривалістю не менше 1 (однієї) хвилини з використанням месенджеру BiP. Деталі тут

Встановлюйте BiP та вигравайте iPhone13! Розіграш щотижня!

Запитання та відповіді
 

Що таке BiP?

BiP ─ це зручний месенджер, щоб обмінюватися повідомленнями, фото і відео, дзвонити на мобільні, і міські номери, використовуючи функцію BiP Out, та приймати дзвінки за допомогою функції BiP In. Для користування BiP необхідне підключення до інтернету.

Якщо ви ще не встановили додаток BiP, завантажте його на Google Play або App Store. Детальніше про BiP: https://bip.lifecell.ua

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Що таке BiP виклик?

BiP виклик – це безкоштовний дзвінок BiP, можливість дзвонити іншому користувачу, у якого також встановлений месенджер BiP.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Що таке BiP Out хвилини?

BiP Out хвилини — це хвилини, які ви можете використовувати, щоб дзвонити на будь-які номери: мобільні, міські, за кордон, використовуючи інтернет.

Детальніше про BiP Out та про те, як здійснити виклик з BiP Out: https://bip.lifecell.ua (розділ BiP In/Out)

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Скільки повідомлень необхідно надіслати та скільки BiP Out дзвінків здійснити, щоб стати учасником акції?

Потрібно надіслати від одного повідомлення BiP або зробити виклик BiP, або дзвінок з функцією BiP Out від 1 хв – та ви автоматично стаєте учасником розіграшу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як визначаються переможці акційного періоду?

Визначення переможців Акції відбудеться серед учасників Акції за сумою їх транзакцій впродовж Акційного періоду. Якщо таких користувачів декілька, переможець визначається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як я зрозумію, що переміг/перемогла в акції, та як отримати подарунок?

Переможець буде повідомлений про виграш шляхом телефонного дзвінка від Організатора акції.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Хто може брати участь у акції?

Брати участь в Акції можуть тільки зареєстровані користувачі мобільного застосунку BiP – абоненти оператора мобільного зв’язку України, яким на час проведення Акції виповнилося 18 років та які мають повну цивільну дієздатність, і які виконали Правила цієї Акції. У Акції не можуть брати участь працівники Організатора та Замовника, підрядників Організатора, що мають відношення до проведення цієї Акції, а також їх родичі першого та другого ступенів споріднення.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Який строк та територія дії акції?

Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 29.11.2021 р. по 03.01.2022 р. (включно).

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту