Стандарт 200

Преимущества

Звонки абонентам lifecell и переадресация с прямого номера – без ограничений

 
  • 600 пакетных минут на все направления по Украине
  • 1,5 ГБ Интернета ежемесячно
  • 1000 SMS по Украине ежемесячно
Пакетные минуты в сети lifecell Безлимит
Пакетные минуты для звонков на номера мобильной и фиксированной связи Украины, кроме lifecell 600
Интернет 1,5 ГБ
SMS 1000
Начальный платеж 200
Ежемесячная плата за пакет услуг 200
Полные условия
Тарифи понад Пакет послуг
Дзвінки в мережі lifecell, за хвилину 0,2
Дзвінки на інші мережі 0,6
SMS по Україні, за повідомлення 1
MMS по Україні, за повідомлення 1,3
Міжнародні дзвінки, крім дзвінків на номери спеціальних напрямків та операторів супутникового зв’язку, хвилина розмови 4,24
SMS за межі України, за повідомлення 2,7
MMS за межі України, за повідомлення 6
Доступ до інтернету 10,00 грн / 100 МБ1
Спеціальні тарифи у роумінгу2 Детальніше

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

1Тарифікація доступу до Інтернету 10 грн за кожні 100 МБ, aбо 5 грн за кожні 50 МБ у разі відсутності 10 грн на рахунку. Надані 100 МБ або 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 5 грн на рахунку, тариф на інтернет – 0,25 грн/МБ.

2Абонплата за послугу «Легкий роумінг» включена до абонплати за тарифний план "Стандарт".

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин - 0,20 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України - 0,60 грн. за хвилину розмови. Переадресація з прямого міського номера – 0,27 грн/хв.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS, мегабайти, переадресація з прямого міського номера не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму абонентської плати у повному обсязі.

Кожен тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 18 травня 2016 року.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Підключитися можна до 31 грудня 2016 року.

Подробные условия тарификации, минимальный срок и дополнительные условия предоставления услуг, касающихся этого тарифного плана.

 

Текст ошибки

Коментарий

Отправить отменить
Вы выбрали слишком большой объем текста.