Творча Акція «Пригоди літа»

Запрошуємо взяти участь у творчій Акції для дітей «Пригоди літа» для дошкільнят та школярів у віці від 4 до 10 років. Акція проходить в період з «25» серпня 2020 по «27» вересня 2020.

Для участі в Акції необхідно оформити підписку на порталі «Дитячий світ» - ds.lifecell.ua, набрати ussd номер *693# або відправити SMS з цифрою «1» на номер 693.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка або виробу, створеного Вашою дитиною на тему «Пригоди літа», збирайте "голоси" і ставайте переможцем Акції.


Призи

Приз за I місце - Сертифікат номіналом 1000 грн від онлайн-магазину "Будинок іграшок"

Приз за II місце - Сертифікат номіналом 500 грн від онлайн-магазину "Будинок іграшок"

Приз за III місце - Брендовий рюкзак lifecell з солодощами.


Голосування в Акції

Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами і учасниками Акції, шляхом голосування. Переможцем стає автор кращої роботи, який набрав найбільшу кількість голосів. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати роботу, яка сподобалася, і натиснути кнопку "Віддати голос". У голосування можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники Акції. Проголосувати можна необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Акції не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Голоси приймаються в період з «25» серпня 2020 по «24» вересня 2020.


Завдання для участі в Акції

Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, створіть на ньому малюнок на тему «Пригоди літа» або створіть аплікацію, саморобку. Використовуючи будь-які допоміжні інструменти: фломастери, кольорові олівці, фарби, воскові крейди, картон, кольоровий папір та інші. Роботи приймаються в період з «25» серпня 2020 по «24» вересеня 2020. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого малюнка або вироба і викладіть роботу, заповнивши дані анкети. Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів і ви зможеш поборотися за призові місця. Читайте докладніше в Правилах участі.

 

Questions and answers
 

 
 

Текст ошибки

Коментарий

Send отменить
Вы выбрали слишком большой объем текста.